Je bent hier:

Medewerkers Velt

Medewerkers Velt

Dienst Administratie

Hanna Derkinderen
Betalingen, facturen, registratie van betalingen,...
E-mail: hanna@velt.be
Tel.: (+32) 03 287 80 98
Inge Van Der ElstInge Van Der Elst
Onthaal en vormingen door externen
E-mail: inge@velt.be
Tel.: (+32) 03 281 74 75
Karin HolemansKarin Holemans
Ledenadministratie, belastingsfiches,
bestellingen
en fiscale attesten
E-mail: karin.holemans@velt.be
Tel.: (+32) 03 287 80 99
Karin Van Doren
Vormingen door internen
E-mail: karin.vandoren@velt.be
Tel.: (+32) 03 287 80 90
Yousra Ait El HadjYousra Ait El Hadj
Medewerker administratie
E-mail: yousra@velt.be
Tel.: (+32) 03 287 80 94

Dienst Beweging en Communicatie

Caroline Gielens
Communicatieverantwoordelijke
E-mail: caroline.gielens@velt.be
Tel.: (+32) 03 287 80 94

Riet JanssensRiet Janssens
Coördinator dienst Beweging
Tel.: (+32) 03 287 80 96
E-mail: riet@velt.be
Barbara Creemers
Campagnecoördinator 2020pesticidevrij
Tel.: (+32) 03 287 80 96
E-mail: barbara@velt.be
Pieter MaesPieter Maes
Online marketing en communicatie
Tel.: (+32) 03 287 80 91
E-mail: pieter@velt.be
Reine De PelseneerReine De Pelseneer
Eindredacteur
Tel.: (+32) 03 287 80 66
E-mail: reine@velt.be
Jasmien Wildemeersch
Kwaliteitszorg lesgevers, medewerker ecotuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 93
E-mail: jasmien@velt.be

Dienst Kennis

Dorien Pelckmans
Medewerker samentuinen en schoolmoestuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 92
E-mail: dorien@velt.be
Emelie Heller
Medewerker ecologische voeding
Tel.: (+32) 03 287 80 92
E-mail: emelie@velt.be
Frank Petit-JeanFrank Petit-Jean
Medewerker moestuin, stadslandbouw en samentuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 60
E-mail: frank@velt.be
Geert GommersGeert Gommers
Coördinator dienst kennis (tuin)
Tel.: (+32) 03 287 80 95
E-mail: geert@velt.be
Greet TijskensGreet Tijskens
Medewerker ecotuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 68
E-mail: greet@velt.be
Leentje SpeybroeckLeentje Speybroeck
Medewerker ecologische voeding
Tel.: (+32) 03 287 80 92
E-mail: leentje@velt.be
Lies RottiersLies Rottiers
Medewerker ecotuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 93
E-mail: lies@velt.be
Lieven DavidLieven David
Medewerker moestuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 61
E-mail: lieven.david@velt.be
Nadia TahonNadia Tahon
Coördinator dienst kennis (voeding)
Tel.: (+32) 03 287 80 67
E-mail: nadia@velt.be
Jasmien Wildemeersch
Kwaliteitszorg lesgevers, medewerker ecotuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 93
E-mail: jasmien@velt.be

Directie

Nadine VanhulselNadine Vanhulsel
Verantwoordelijke personeel en financiën
Tel.: (+32) 03 287 80 63
E-mail: nadine@velt.be
Jan VannoppenJan Vannoppen
Directeur
Tel.: (+32) 03 287 80 62
E-mail: jan@velt.be

Velt Nederland

Wil de VooghtWil de Vooght
Verantwoordelijke Nederland
Tel.: (+31) 040 285 44 67
E-mail: info@velt.nu
   

Advertenties

Boeken van Velt

Ledenvoordelen

  • 6 keer per jaar ons tijdschrift Seizoenen
  • Leuk welkomstpakket
  • Korting op boeken van Velt
  • Korting in ruim 150 bio- en ecowinkels
  • Grote korting met onze jaarlijkse Velt-zadenactie
  • Uitnodigingen voor interessante activiteiten in je buurt
  • Toegang tot het online Seizoenen-archief
  • Je ontvangt onze tweewekelijkse nieuwsbrief

Word lid